Rozkład jazdy autobusów - Szkoła Podstawowa w Wińsku

SKOŁA PODSTAWOWA
W WIŃSKU
Przejdź do treści

Rozkład jazdy autobusów

O szkole > Dojazdy

UWAGA
RODZICE/OPIEKUNOWIE PRAWNI
DZIECI KORZYSTAJĄCYCH  Z AUTOBUSÓW


Informuję, że poniżej znajduje się rozkład jazdy autobusów obowiązujący od 15.09.2022 r. - proszę się z nim zapoznać.





AUTOBUS 1 WIŃSKO ważny od 15.09.2022 r.
SS                   I Kurs
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
S                   I Kurs
Czwartek
S                   II Kurs
Poniedziałek
Wtorek
Środa
S                   II Kurs
Czwartek
Piątek
7.02
WIŃSKO  SZKOŁA13.5814.33
16.08
15.18
7.11DOMANICE13.4914.24
15.59
15.09
7.14BASZYN13.4614.21
15.56
15.06
7.16CHWAŁKOWICE
13.4414.19
15.54
15.04
7.19JAKUBIKOWICE WIEŚ
13.4114.16
15.51
15.01
7.25
WIŃSKO  SZKOŁA
13.3514.10
15.45
15.55
SS                   I Kurs
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
S                   I Kurs
Czwartek

S                   II Kurs
Poniedziałek
Wtorek
Środa
S                  II Kurs
Czwartek
Piątek
7.28WIŃSKO  SZKOŁA13.25
14.10
15.45
14.55
7.34SŁUP13.19
14.04
15.39
14.49
7.37BORASZYCE MAŁE13.1614.01
15.36
14.46
7.45KOZOWO13.08
13.53
15.28
14.38
7.49WĘGRZCE13.04
13.49
15.24
14.34
7.53WIŃSKO SZKOŁA13.00
13.45
15.20
14.30
S – kursuje w dni nauki szkolnej


AUTOBUS 2 WIŃSKO ważny od 15.09.2022 r.
SS                   I Kurs
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
S                   I Kurs
Czwartek

S                   II Kurs
Poniedziałek
Wtorek
Środa

S                  II Kurs
Czwartek
Piątek

7.03WIŃSKO  SZKOŁA13.45
14.30
16.05
15.15
7.13SMOGORZÓWEK PAŁAC13.35
14.20
15.55
15.05
7.15SMOGORZÓWEK 13.33
14.18
15.53
15.03
7.18SMOGORZÓW WIELKI13.30
14.15
15.50
15.00
7.25WIŃSKO  SZKOŁA13.23
14.08
15.43
15.53
SS                   I Kurs
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
S                   I Kurs
Czwartek

S                   II Kurs
Poniedziałek
Wtorek
Środa

S                  II Kurs
Czwartek
Piątek

7.30WIŃSKO  SZKOŁA13.23
14.08
15.43
14.53
7.35ŁAZY
13.18
14.03
15.38
14.48
7.37WRZESZÓW13.16
14.01
15.36
14.46
7.45ROGÓW WOŁOWSKI
13.0813.5315.2814.38
7.53WIŃSKO SZKOŁA13.00
13.45
15.20
14.30
S – kursuje w dni nauki szkolnej


AUTOBUS 3 WIŃSKO ważny od 15.09.2022 r.
SS                   I Kurs
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
S                   I Kurs
Czwartek

S                   II Kurs
Poniedziałek
Wtorek
Środa

S                  II Kurs
Czwartek
Piątek

7.04WIŃSKO  SZKOŁA13.49
13.34
16.09
15.19
7.16
BIAŁAWY
13.3714.2215.5714.07
7.19BIAŁAWY MAŁE13.34
14.19
15.54
15.04
7.26
MORZYNA13.27
14.12
15.47
14.57
7.29
WĘGLEWO k. Wińska
13.24
14.09
15.44
14.54
7.33
BRZÓZKA
13.20
14.05
15.40
14.50
7.39
RUDAWA
13.14
13.59
15.34
14.44
7.42
STRYJNO
13.11
13.56
15.31
14.41
7.48
KLESZCZOWICE
13.05
13.50
15.25
14.35
7.53
WIŃSKO SZKOŁA
13.00
13.45
15.20
14.30
S – kursuje w dni nauki szkolnej


AUTOBUS 4 WIŃSKO ważny od 15.09.2022 r.
SS                   I Kurs
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
S                   I Kurs
Czwartek

S                   II Kurs
Poniedziałek
Wtorek
Środa

S                  II Kurs
Czwartek
Piątek

7.13WIŃSKO  SZKOŁA13.40
14.25
16.00
15.10
7.23PISKORZYNA BLOKI13.30
14.15
15.50
15.00
7.28
NAROKÓW13.25
14.10
15.45
14.55
7.35
PISKORZYNA Kościół
13.18
14.03
15.38
14.48
7.43
ROGÓWEK
13.10
13.55
15.30
14.40
7.48
GRZESZYN
13.05
13.50
15.25
14.45
7.53
WIŃSKO  SZKOŁA
13.00
13.45
15.20
14.30
S – kursuje w dni nauki szkolnej





Wróć do spisu treści